Prokurátor haagského tribunálu ve středu obvinil z válečných zločinů a zločinů proti lidskosti devět kosovských separatistů včetně současného kosovského prezidenta Hashima Thaçiho. Zločinů se měli obvinění dopustit v letech 1998-1999, uvedla agentura AP a nesou odpovědnost za smrt kolem sta lidí. Je to ten Thaçi, který je velkým kamarádem bývalé americké ministryně zahraničí Madeleine Albrightové, která je přezdívána jako „krvavá Madla“. Je ostudou, že se česká vláda spolupodílela na uloupení Kosova Srbsku. Kosovo je Srbsko a hnutí SPD vyzývá vládu Andreje Babiše, by přestala uznávat Kosovo jako samostatný stát! Je to integrální součást Srbska.

Tomio Okamura -SPD

„Prezident Thaçi a další podezřelí jsou trestně odpovědní za vraždu téměř stovky lidí. Mezi oběťmi byli kosovští Albánci, Srbové i Romové a stejně tak političtí oponenti,“ stojí v prohlášení prokurátora.

Albrightová, která se jako tehdejší ministryně zahraničí USA podílela na bombardování srbských civilistů, díky blízkým osobním vazbám na tehdejšího vůdce teroristické UČK a dnešního prezidenta Hashima Thaçiho za výhodných podmínek privatizovala kosovskou telefonickou společnost Ipko, kterou následně její společnost prodala slovinskému Telekomu. Jak uvedla i Česká televize, výběrové řízení bylo tehdy na míru ušité právě firmě Albright Capital Management. Na prodeji Madeleine Albrightová, nositelka americké „prezidentské medaile svobody“, vydělala odhadem půl miliardy korun.

Během aliančního bombardování zahynulo kolem 2 500 civilistů, ženy a děti nevyjímaje. Symbolem akce, kterou prosazovaly především Spojené státy a konkrétně Albrightová osobně, se v Srbsku stala Milica Rakić. Tehdy tříletá holčička, kterou zabila bomba NATO.

Naprosto odmítáme suverenitu samozvaného státu Kosovo. Kosovo je Srbsko! V plné nahotě se ukazuje zrada vlády Mirka Topolánka z ODS a Karla Schwarzenberga z TOP 09, která uznala nezávislost samozvaného státu Kosovo, který zakládali lidé z teroristické organizace UÇK.

„Vždy jsem o těchto představitelích říkal, že jsou představiteli narkomafie financované na základě válečných zločinů,“ řekl před časem prezident Miloš Zeman o představitelích samozvaného státu Kosovo a měl pravdu.

Zrada české vlády na srbském národě je o to odpornější, že v roce 1938 se hlásilo 60 tisíc dobrovolníků na obranu Československa proti Němcům…

Odsuzujeme válečné zločiny Spojených států amerických spáchané na srbském národu. Odsuzujeme „humanitární bombardování“, které podporoval tehdejší prezident republiky Václav Havel.

Souhlasíme i s dřívějšími slovy prezidenta Zemana, která řekl V březnu 2014: „Veřejně jsem vystupoval proti odtržení Kosova, kritizoval jsem, že ČR uznala nezávislost Kosova a nyní svým způsobem sklízíme plody, které jsme zaseli. Bylo by pokrytecké tvrdit, že nezávislost Kosova je v pořádku a nezávislost Krymu je nemožná. Musíme každému měřit stejným metrem.“

Je ostudou, že se česká vláda spolupodílela na uloupení Kosova Srbsku. Kosovo je Srbsko a hnutí SPD vyzývá vládu Andreje Babiše, by přestala uznávat Kosovo jako samostatný stát! Je to integrální součást Srbska.

Tomio Okamura SPD – Facebook

Download Now! Buy Now: 5.00 CZK Buy Now: 1.00 CZK
Předchozí článekTomio Okamura – Evropská komise a OSN hodlají vyšetřovat Řecko kvůli vyhošťování nelegálních migrantů
Další článekSanjin Mirić pro Geopolitikon: O srbské pravdě se mlčí už dlouho

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte prosím svůj komentář!
Sem zadejte své jméno